Při hledání té správné paruky budeme mít na výběr: přírodní paruka nebo paruka ze syntetických vlasů. Není to vůbec jednoznačné rozhodnutí. Vzhledem k celkovému vzhledu, ale především vysoké kvalitě a odolnosti – vítězí paruka z přírodních vlasů. Za tolika výhodami se však skrývá i poměrně vysoká cena. Kolik stojí přírodní paruka a vyplatí se ji vybírat?

Přírodní paruka – co bychom o ní měli vědět?

Přírodní paruky jsou ty z lidských vlasů – jde tedy o produkty nejvyšší kvality. Díky tomu nasazením takové paruky dokážeme dokonale napodobit skutečný účes. Na hlavě se chová stejně jako přirozené vlasy. Další výhodou je skutečnost, že jej lze použít pro kadeřnické úpravy, jako je stříhání nebo barvení. Paruku na přírodní vlasy lze také prát, sušit fénem, ale i modelovat žehličkou a kulmou a díky použití slovanských vlasů bude celý účes vypadat jako přírodní vlasy.

Jelikož se jedná o lidský vlas, ale bez cibulky a všech živin, měli byste dbát na mimořádně pečlivou péči. Správně opečovávaná přírodní paruka bude poutat pozornost na dlouhou dobu a bude se pohodlně nosit každý den. V našem obchodě najdete pouze paruky z přírodních vlasů té nejvyšší kvality. Podívej se sám.

Kolik stojí přírodní paruka?

Nákup paruky je spojen s nemalým nákladem, zvláště pokud chcete paruku z přírodních vlasů. Syntetický produkt můžeme koupit již od 250 PLN, ale v tomto případě je třeba mít na paměti, že určujícím faktorem kvality je cena. Přírodní paruka je poměrně drahá, ale díky tomu získáme produkt, který je extrémně odolný a odolný a navíc vypadá stejně jako pravé vlasy. Poslední vlastnost je nejdůležitější, když chceme, aby paruka nebyla nápadná.

Přírodní paruku pořídíme již za 2500 PLN. V tomto případě se bavíme o nejlevnějších modelech. Ceny mohou být vyšší, především v závislosti na délce přírodního vlasu, jeho tloušťce a typu. Náš svět paruk nabízí paruky z evropských slovanských přírodních vlasů, které dokonale odpovídají typu krásy v našich končinách – jen to je zárukou skvělé pohody a dokonalého padnutí. Nejdražší jsou slovanské a evropské vlasy – průměrná cena se pohybuje od 3500 do 7000 PLN.

Srdečně Vás zveme k seznámení s nabídkou paruk v naší prodejně. Najdete tam mimo jiné přírodní paruky ze slovanských vlasů, syntetické paruky a hybridní novinku – smíšené paruky – jedná se o kombinaci přírodní paruky se syntetickou parukou – jde o specifický kompromis ceny a kvality mezi přírodními vlasovými přípravky a přípravky na umělé vlasy.

Pamatujte také, že všechny přírodní paruky dostupné v našem obchodě si můžete doma vyzkoušet a vrátit je do 14 dnů bez udání důvodu.