Ztráta vlasů je nesmírně obtížná zkušenost pro každého, zvláště pro ženy. Není divu – účes je charakteristickým znakem každého člověka. Avšak místo smutku z nedostatku vlasů stojí za to se usmívat při pomyšlení, že syntetické paruky vám mohou dát účes vašich snů (a ne jeden!)

Kvalita paruky je materiál…
Ohromující smršť vlasů, dlouhé copánky, jemné kadeře, vkusné drdoly a pin-up, černá, červená, blond… Aby každý z těchto účesů zdůraznil ženskou krásu, musí být paruka vyrobena z vysoce kvalitního materiálu. Nemusí to být nutně paruky z přírodních vlasů; v naší továrně na paruky ve Varšavě nebo Krakově máme k dispozici syntetické paruky, které však nijak neprozrazují, že daný člověk je naším klientem.

…profesionalita…
Abyste však dosáhli „wow efektu“, měli byste se o výběr paruky postarat profesionálně. Stejně jako kadeřník nebude každé ženě vnucovat stejný účes a její krásné vlasy neobarví ani nestříhá stejně jako několik dalších klientek, i my doporučujeme sladit paruku podle vašich potřeb. Stejně jako příliš malé kalhoty stahují, omezují v pohybu a způsobují nepohodlí, mohou nevolnost způsobit vlasy, které dokonale nesedí a jednoduše neladí s přirozenou krásou.

…rozmanitost…
Ženy, které nosí paruky , mají určité výhody oproti těm, které je nenosí. Mluvíme o možnosti změnit svůj účes během pár minut! Pohodlné kšiltovky umožňují rychlou metamorfózu a ano, dáma s blonďatým copánkem se může proměnit v rusovlasou divu s vlnou kadeří! Pro lidi, kteří jsou rádi každý den někým jiným, se mohou zbláznit svým vzhledem a potěšit všechny kolem bezchybným sestřihem.

…péče…
Požitky z chladného účesu však nejsou všechno – o paruku je potřeba se starat. Péče o paruku je stejná jako u kohokoli s vlasy. Měl by se pravidelně mýt a česat, aby mohl sloužit roky a neprozrazoval tajemství, které by si žena ráda nechala pro sebe. Kromě sortimentu paruk je v nabídce paruky většinou i řada přípravků vhodných k péči, proto se vyplatí ptát se při „nákupu účesu“.

…a tvá krása!
Při rozhodování o tomto typu koupě pamatujte na výběr vlasů, ve kterých se budete cítit žensky a sebevědomě – jen tak ostatní uvidí vaši krásu, když z vás bude sálat sex-appeal a sebevědomí. Pamatujte – žena se syntetickými vlasy je také žena; máte také právo cítit se hodným a krásným člověkem a skutečnost, že skrýváte tajemství … koho to zajímá? ;)