Vlasy by měly být chloubou každé ženy. Krásné, husté, upravené a nejlépe přirozené. V životě jsou však chvíle, kdy jsou přirozené vlasy ve špatném stavu, ať už je to způsobeno drastickou situací, jako je chemoterapie, nebo prostě špatná péče. Ať je důvod jakýkoli, pak přicházíme na pomoc. V prodejně thehairly .pl najdete paruky za příznivé ceny, které jistě zlepší váš vzhled a tím i náladu a vrátí radost ze života.

Jít do obchodu

Nebo se možná jen chcete obléknout za postavu na akci tohoto typu? Chcete změnit svůj účes, ale nejste připraveni na stříhání nebo barvení? V těchto případech si také najdete něco pro sebe!

Smíšené blond paruky

Smíšené blond paruky

Smíšené paruky

Co spadá do této kategorie? Typ zde nabízených paruk – paruky se smíšeným vlasem – jsou paruky, které se skládají z přírodních i syntetických vlasů. Obvykle se jejich proporce dělí na půl na půl. Paruky ze smíšených vlasů jsou kombinací nejvyšší kvality, kterou garantují přírodní vlasy použité k výrobě paruky, a rozumné ceny, kterou poskytuje syntetická paruka. Je to dokonalý kompromis pro ženy, které oceňují vysokou kvalitu produktu, ale nechtějí utrácet majlant za nákup přírodních vlasů. Přidání syntetických vlasů výrazně snižuje cenu paruky, ale nepůsobí uměle. Směs přírodních a syntetických vlasů působí dojmem krásných a upravených vlasů. Díky takové paruce se bude každá její majitelka cítit přitažlivě!

Stylizace

Paruka je velmi pohodlný kus oblečení. Když si ho nasadíte, vaše vlasy vypadají vždy dobře a fráze bad hair day je minulostí. Koupě paruky však neznamená, že se musíte vzdát stylingu účesu. Paruky, stejně jako vlasy, lze libovolně upravovat, česat a podrobovat různým kosmetickým úpravám. Smíšené paruky jsou docela odolné vůči stylingu s vysokými teplotami. Většinou je můžete narovnat žehličkou, nebo je naaranžovat do jemných kudrlinek kulmou nebo ošetřit ztužovačem. Než se pro takový postup rozhodnete, měli byste si však pečlivě přečíst parametry daného produktu. Některé paruky tuto úpravu snášejí lépe, jiné se mohou kazit rychleji. Vyplatí se také zachovat jistou střídmost a po žehličce či kulmě sáhnout jen výjimečně, u příležitosti vybraných vycházek, a nepoužívat je denně.

Pro koho jsou paruky se smíšenými vlasy?

Paruky se smíšenými vlasy jsou určeny ženám, které o vlasy přicházejí v důsledku genetických vlastností nebo civilizačních chorob. Paruky jsou určeny i pro lidi trpící alopecia areata nebo vypadávání vlasů v důsledku protirakovinné léčby. Přestože jsou paruky navrženy s ohledem na toto publikum, neexistují žádné překážky pro použití paruky doslova pro každého. Můžete si to dát na vlastní vlasy. Změna obrázku? Oblékat se pro zábavu? Nebo možná touha stát se majitelkou dlouhých vlasů, aniž byste museli čekat měsíce či dokonce roky, než dostatečně narostou? Paruky se smíšenými vlasy jsou skvělé pro každou z těchto situací. Díky velkému množství přírodních vlasů připomíná přírodní prameny.

Blond smíšená paruka

Blond smíšená paruka

Jakou paruku se smíšenými vlasy si vybrat?

Obchod levné thehairly .pl je největší internetový obchod s levnými a kvalitními parukami . Naše paruky se smíšenými vlasy se skládají z 50 % z přírodních vlasů, z 50 % ze syntetických vlasů. Nabízíme široký výběr produktů od prověřených výrobců. Náš sortiment zahrnuje paruky různých délek, střihů a barev. Sníte o dlouhých vlasech, které si můžete volně upravovat nebo spíše o krátkém, pohodlném, vždy správně upraveném účesu? Hledáte atraktivní blond, smyslné hnědé v různých odstínech a možná nejvhodnější pro váš obličej v tmavých pramíncích? Všechny tyto možnosti najdete v našem obchodě. Podívejte se do kategorie Paruky se smíšenými vlasy a vyberte si ten nejlepší produkt pro vás! Užijte si nakupování.

Smíšené paruky – viz nabídka

Vysoká kvalita, nízké ceny, rychlé dodání

Jít do obchodu