děkujeme za Váš zájem o spolupráci. Náš obchod nabízí široký výběr nejkvalitnějších přírodních paruk, syntetických paruk, smíšených paruk, tupé, pánských systémů a dalších prodlužování vlasů.

Všechny paruky dostupné v naší nabídce jsou zdravotnické prostředky registrované v Evropě. Díky tomu je možné proplácet přípravky pacientům na recept.

Pokud jste majitelem kadeřnického salonu, prodejny zdravotnických prostředků, prodejny paruk nebo kosmetiky, hledáte velkoobchod s parukami nabízející zdravotní paruky a máte zájem nabízet naše produkty svým zákazníkům, kontaktujte nás.

Internetový velkoobchod

Nabízíme konkurenční ceny paruk a toupee těchto značek: Belle Tress, Henry Margu, Paruka USA, Hairly

  • Belle Tress nabízí vysoce kvalitní syntetické paruky a toupe v široké škále barev.
  • Henry Margu je vyrobena ze syntetických paruk a tupé a vlásenek z toho nejlepšího kanekalon na trhu a také přírodních paruk z vlasů Super Remy.
  • WigUSA nabízí zejména nejkvalitnější paruky a přírodní tupé z vlasů Super Remy a syntetických paruk.
  • Hairly je naše vlastní značka syntetických paruk, vytvořená ze srdce pro naše klienty.

Nabízíme příznivé ceny, rychlé dodací lhůty, nízké minimální hodnoty objednávky. Profesionální servis zaručen.

Všechny naše produkty jsou dostupné za konkurenceschopné ceny a s rychlými dodacími lhůtami, díky čemuž budete moci rozšířit svou nabídku o širokou škálu paruk z přírodních i syntetických vlasů a tupé z přírodních vlasů.

Zveme vás ke spolupráci. Velmi kvalitní paruky, kvalitní produkty podpoří Váš parukový salon a uspokojí každého zákazníka, který má zájem o zdravotní paruku vhodnou i pro onkologického pacienta.

Velkoobchod paruky, clip-in toupees online

Vysoká kvalita, nízké ceny, rychlé dodání

kontaktujte nás